Radović o podziałach w szatni Legii

Moderator: Moderator

Radović o podziałach w szatni Legii

Postprzez szymek » 2011-09-25, 12:46

Radović o podziałach w szatni Legii

Czy Daniel Ljuboja rzeczywiście zatruwa atmosferę w szatni Legii? Rewelacje "Faktu" sprzed kilku dni po zwycięskim meczu z GKS Bełchatów skomentował pomocnik zespołu z Łazienkowskiej Miroslav Radović.

- Powiem tak - na głupoty nie ma dobrego komentarza - stwierdził "Rado".

W środę "Fakt" napisał, że po ostatnich porażkach w lidze i europejskich pucharach Daniel Ljuboja zaczął dzielić szatnię, a reszta zawodników zaczyna się mu stawiać.

W sobotę Legia ograła na wyjeździe GKS Bełchatów 2:0, a inny Serb w warszawskim zespole Miroslav Radović zaprzeczył doniesieniom gazety.

- Jestem pierwszą osobą, która nie pozwoli, by w tej szatni doszło do podziałów. Dopóki ja jestem w tej szatni, to podziałów nie będzie. Jesteśmy jedną drużyną wtedy, kiedy wygrywamy i kiedy przegrywamy. Gazety mogą pisać, co chcą. My sami wiemy, jaka jest atmosfera i jaki jest cel tej drużyny. Mimo porażek w ostatnich dniach moim zdaniem atmosfera w szatni jest dobra - zapewnił Radović, który w Bełchatowie otworzył wynik spotkania.
Avatar użytkownika
szymek
Trzon drużyny
 
Posty: 662
Dołączył(a): 2011-08-01, 22:07
Lokalizacja: Tarnów/Machowa

Powrót do Ekstraklasa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga woska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron