Manchester rozbił Tottenham w hicie kolejki!

Moderator: Moderator

Manchester rozbił Tottenham w hicie kolejki !

Postprzez Damian » 2011-08-22, 23:34

[center]Obrazek
Manchester United pokonał na własnym boisku Tottenham Londyn 3:0 w meczu drugiej kolejki Premier League. Bohaterem "Czerwonych Diabłów" okazał się Danny Welbeck, który zdobył bramkę i zaliczył asystę. Wszystkie bramki dla gospodarzy padły w drugiej części spotkania. Już w ósmej minucie pierwszą szansę stworzyli sobie gospodarze, ale dobry strzał Cleverley'a świetnie obronił Brad Friedel. Choć to gospodarze dłużej utrzymywali się przy piłce i mieli optyczną przewagę, to zawodnicy Tottenhamu nie zamierzali się tylko bronić. Podopieczni Harry'ego Redknappa często strzelali z dystansu, ale dobrze prezentował się David de Gea.

Aktywny w drużynie Manchesteru United byli skrzydłowi: Nani i Ashley Young, ale dobrze prezentowała się obrona "Kogutów", która nie dopuszczała do groźnych sytuacji pod własną bramką. Akcje mistrzów Anglii kończyły się z reguły na linii pola karnego Tottenhamu.

Wynikiem 0:0 zakończyła się pierwsza część spotkania. Drugą lepiej rozpoczęli grający bez kompleksów goście. Wprawdzie w 48 minucie świetną szansę miał Young (jego strzał świetnie obronił Friedel), ale w 52 minucie znakomitą szansę miał Tottenham. Lennon nie zagrał jednak do wychodzącego na idealną pozycję Van der Vaarta.

W 61 minucie to jednak gospodarze wyszli na prowadzenie. Podanie Cleverleya wykorzystał Welbeck i było 1:0. Po czterech minutach strzał Rooneya z rzutu wolnego fantastycznie obronił Friedel. W 76 minucie był już jednak bez szans. Znakomitą dwójkową akcję przeprowadzili Anderson z Welbeckiem i ten pierwszy zdobył bramkę z bliskiej odległości.

Goście jednak nie rezygnowali. W 78 minucie błąd popełni De Gea, który przegrał walkę o górną piłkę, ta trafiła do Defoe, ale jego uderzenie zatrzymało się na słupku.

Na sześć minut przed końcem szansę miał Rooney, ale Anglik nie trafił do siatki z najbliższej odległości. Co nie udało się wtedy, udało się w 88 minucie. Dośrodkowanie Giggsa wykorzystał właśnie Rooney, który celnym strzałem głową przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny.

Manchester United - Tottenham Londyn 3:0 (0:0)
Bramki: Welbeck 61, Anderson 76, Rooney 88
[/center]
Źródło : Wp.pl
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Postprzez RakOcz » 2011-08-23, 12:48

Chciałem obstawic ten mecz nie wiem dlaczego tak nie postąpiłem.
Avatar użytkownika
RakOcz
Trzon drużyny
 
Posty: 961
Dołączył(a): 2010-11-02, 19:10

Postprzez Damian » 2011-08-23, 12:53

Ja też o tym myślałem w wypadku jakby mi nie weszła młoda Legia .
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39


Powrót do Barclays Premier League

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron