Rafał Grodzicki pierwszym transferem Śląska Wrocław

Moderator: Moderator

Rafał Grodzicki pierwszym transferem Śląska Wrocław

Postprzez szymek » 2012-05-30, 10:44

[center]Rafał Grodzicki pierwszym transferem Śląska Wrocław

Obrazek

PRZEGLĄD PRASY. Pierwszym wzmocnieniem Śląska ma być dotychczasowy kapitan Ruchu Chorzów - Rafał Grodzicki. Zawodnik jeszcze w tym tygodniu ma podpisać kontrakt z klubem z Wrocławia - informuje "Przegląd Sportowy".

- Najpóźniej w czwartek będzie oficjalny komunikat w mojej sprawie. Nie chcę wychodzić przed szereg. Mogę powiedzieć tylko tyle, że prowadziłem rozmowy ze Śląskiem, ale nie był to jedyny klub, który składał mi ofertę - mówi "PS" Grodzicki.

Kapitan wicemistrzów Polski kontrakt z najlepszą drużyną w kraju ma podpisać jeszcze w tym tygodniu. Tym samym będzie pierwszym wzmocnieniem drużyny trenera Orest Lenczyka, która choć szykuje się do walki w eliminacjach Ligi Mistrzów, na razie głównie się osłabiła. Wrocławianie najprawdopodobniej stracą swojego podstawowego stopera Piotra Celebana, klub rozwiązał umowę z Dariuszem Pietrasiakiem, a nowego kontraktu nie podpisał też niechciany ostatecznie w Cetlicu Glasgow i obecnie kontuzjowany - Jarosław Fojut. W takim wypadku 29-letni Grodzicki ma ogromne szanse na grę w podstawowym składzie mistrzów Polski. W jego przypadku ważne jest również to, że w przeszłości współpracował z trenerem Lenczykiem, który był jego szkoleniowcem w GKS-ie Bełchatów.[/center]
Avatar użytkownika
szymek
Trzon drużyny
 
Posty: 662
Dołączył(a): 2011-08-01, 22:07
Lokalizacja: Tarnów/Machowa

Postprzez Vader » 2012-06-25, 20:37

Ciekawy transfer ekipy WKS-u.
Ten gracz powinien wnieść sporo dobrego i pozytywnego przed spotkaniami w el.LM oraz rozgrywkami ligowymi.

Zresztą....okienko dopiero zaczęło działać - jestem więcej niz pewny,że do końca lipca będziemy świadkami niezłych "wejść" działaczy by rozbujać swoje zespoły przed starem naszych rozgrywek ligowych.
ONLY TOTTENHAM HOTSPUR
AMUNT CF VALENCIA
Avatar użytkownika
Vader
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2012-06-25, 18:59
Lokalizacja: Zielona Wyspa


Powrót do Ligi polskie

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron